Lietuvos pinčeristų; forumas, pincerio veislynai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pinčeriai, kitos veislės, šuniukai, veislynai
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
Gallery
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
Latest topics
» Prisistatymo tema naujokams
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2016-10-14, 12:37 by Nykstukai

» Dvi nykštukinio pinčerio veislės kalytės
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2016-03-06, 21:14 by kicule

» Ringo pavadėliai, amunicija parodom
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2016-01-23, 01:42 by Neti

» Registracija Forume (atnaujinta)
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2016-01-14, 13:53 by Neti

» Forumo išvaizda
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2016-01-06, 02:25 by Neti

» Nykštukinio pinčerio veilslės kalytės
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2014-02-20, 19:28 by Neti

» PINČERIS berniukas ieško mergaitės
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2014-01-07, 14:28 by igariox

» Forumo info, naujienos
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2013-06-21, 20:37 by Deimante

» Prisistatymas
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2013-03-16, 19:57 by Pikolinas

05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Navigation
 Portal
 Pagrindinis puslapis
 Narių sąrašas
 Aprašymas
 DUK
 Ieškoti

 

 Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..

Go down 
+2
Neti
Toras
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mantija
MODERIUS
MODERIUS
Mantija


Pranešimų skaičius : 1732
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-04-07

Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..   Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2009-07-18, 09:38

Na tikrai mes cia biskuti isijauteme,bet tema labai gera good .
Gal galima ja perkelti prie temos Veisimas-Kergimas.Nes jau kazkas panasaus buvo sukurta Smile .
Atgal į viršų Go down
http://pinschermanija.jimdo.com/
Ćīńņü
Svečias




Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..   Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2009-07-18, 23:20

Citata :
Na tik nepradėkim verkti Smile Nykštukinių pinčerių šuniukai Lietuvoje kainuoja apie 1800-2000,-lt, tai sumokėti už dokumentus 160,-lt LKD vietoj 50.- ar 40,- tikrai ne problema.

Na, nezinau, Ornella, gal pas tave verkianti veiduka rodo? Nes as prie savo sakinio
Citata :
Na, turint pakankamai pinigu - tikrai ne kliutis Very Happy
labai laiminga veida pridejau Xexe . Na, o mums, patinu savininkams verkti nera ko - mums dokumentu kainos nektualios Very Happy . As tiesiog tokia esu, kad megstu skaiciuoti, tai ir skaiciuoju Wink , o jei tu neskaiciuoji - tai good . Negalim buti visi vienodi Wink.
Atgal į viršų Go down
Ornella
Visai savas
Visai savas
Ornella


Pranešimų skaičius : 801
Registration date : 2008-07-04

Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..   Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2009-07-19, 10:03

Dalia rašo:
As tiesiog tokia esu, kad megstu skaiciuoti, tai ir skaiciuoju Wink , o jei tu neskaiciuoji - tai good . Negalim buti visi vienodi Wink.
Kadangi man šunų auginimas ir veisimas ne biznis (aš iš to negyvenu), o brangus malonumas, reikalaujantis ir laiko, ir lėšų, tai aš ir neskaičiuoju kiek pelno atneš kiekvienas kergimas. Jei skaičiuočiau - tai atsivežčiau sau patiną ir kergčiau su juo visas savo kales (sutaupyčiau nemažą sumą), pardavinėčiau šuniukus 6-7 savaičių ir šerčiau juos ne mėsa ar sausu po 15-20lt už kg, o kuo nors pigesniu.
O dabar mano skaičiavimas tik toks: ar galiu sau leisti šiuo metu sukergti kalę su man patinkančiu patinu, ar ne Smile
Atgal į viršų Go down
EgleT.
Visai savas
Visai savas
EgleT.


Pranešimų skaičius : 623
Age : 42
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-02-05

Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..   Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime2009-07-19, 11:17

Ornella rašo:
Jei skaičiuočiau - tai atsivežčiau sau patiną ir kergčiau su juo visas savo kales (sutaupyčiau nemažą sumą
Šitoj vietoj drįstu prieštarauti:
1. Patinas dažnai kainuoja nemažai, kartais būna net dviejų ar daugiau Lietuvoj parduodamų šuniukų kaina. Juk paprastai veisimui ieškoma perspektyvaus patino, gerų tėvų, kraujų, patikimame veislyne ir t.t.
2. Dažniausiai su savo patinu kergiama 1-2 kartus.
3. Labai daug kainuoja savo patino parodos ir kt. dalykai kaip maistas, juk savas patinas gyvena tarkim min. 10 metų, o gali ir 15 ar daugiau.
Na žinoma aš nekalbu apie šunų "fabrikėlius", bet normalus veisėjas tikrai nesutaupys su "savu" patinu, sakyčiau priešingai.
Atgal į viršų Go down
http://www.pinceriai.lt
Sponsored content





Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..   Cvergpinčeris iesko pateles suvesti.. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cvergpinčeris iesko pateles suvesti..
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jagterjeru kalyte iesko seimininku

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos pinčeristų; forumas, pincerio veislynai :: SKELBIMAI :: Šuniukai, šunys ir kiti gyvunai-
Pereiti į: